Müneccim

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,6 MB
  • Version 1.17
  • Dil Türkçe
  • Firma BX Studios
Müneccim, fal baktırmayı seven kişiler için geliştirilen kaliteli bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Müneccim fal uygulaması sayesinde günlük burç yorumlarınızı, astrolojik bilgiler doğrultusunda bakılan günlük fal yorumları, hayatınıza dair özel bilgiler ve daha bir çok yaşamsal bilgi anında akıllı cep telefonunuzda yer alıyor. 

Burç yorumlarınızı her gün takip etmekte zorlanıyorsanız Müneccim uygulamasının hatırlatma sistemi size yardımcı olacaktır. Geleceğe dair yaşamınızda değişecek olan özel bilgiler ışığında hareket edebilirsiniz. Burç özellikleri genel karakter tahliline ilişkin bilgiler verirken, günlük burç yorumları ve haftalık burç ise güncel durumunuz hakkında size bilgiler verir. 

Gelecek yıl hayatınızda sizi neler bekliyor, kazancınız ve kaybedeceğiniz olaylar nedir anında Müneccim ile akıllı cep telefonunuzda. Kullanımı oldukça kolay olan Müneccim mobil uygulaması sayesinde gün içerisinde kafa dağıtmak için eğlence yorumlar ile vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda karşılaşacağınız burç yorumları gelecek yıla dair aşk, para, sağlık, kariyer gibi genel hatlarıyla hayatınızı gözden geçirerek, dikkatli olmanız veya risk almanızın olumlu sonuçlar öngörür.

Müneccim uygulamasının önerileri doğrultusunda hareket ettiğiniz taktirde kazançlı bir yıl geçirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Herkes mutlaka yeni yılda neler ile karşılaşacağını merak eder, Bu konu hakkında hayatınıza dair özel bilgiler Müneccim uygulamasında.

 

Müneccim indir
DİĞER SÜRÜMLER